O nás

Kristína Zakuciová (SK) - zpěv

Kristína Zakuciová (SK)

Kristína Zakuciová, zpěvačka z Košic, se hudbě věnuje od svých šesti let. Během její pěvecké činnosti ji provázelo mnoho kapel a jazzových, bluesových a funkových formací. V roce 2005 byla Semifinalistkou Slovensko hledá Superstar a 2011-2012 finalistkou Hlasu Československa. V jazzovém prostředí byla jejím největším úspěchem účast na Mezinárodních jazzový dnech v Košicích 2010 jako předkapela funkové hvězdě Shakatak. Momentálně se intenzivně věnuje svému doktorandskému studiu v Praze a kromě působení v Jazz Police se také věnuje i vlastní tvorbě.

 
Paul Thompson (NZL) - kytara,zpěv

Paul Thompson (NZL)

Paul Thompson - pochází z Nového Zélandu, po univerzitě se rozhodl cestovat světem. Cesta ho přivedla do Evropy a usadil se v České republice. Hudbou se profesně nezabýval, ale jeho talent je nepřehlédnutelný. Svoji pěveckou kariéru začal s kamarádem v akustickém duu Bohemienz a poté vystupuje výhradně pro skupinu Jazz Police. Tato zkušenost mu otevřela nový horizont a dala mu příležitost zpívat žánry o které má zájem a je jejich milovníkem.

 
Tomáš Antonín Mucha - saxofon, klarinet, back vocal

Tomáš Antonín Mucha

Tomáš Antonín Mucha vystudoval Pardubickou Konzervatoř v oboru Fagot. Následně nastoupil na studium jazzového saxofonu k přednímu Pražskému saxofonistovi Martinu Plachému. Hudbě se věnuje již od malička a vždy kolem sebe soustřeďoval hudebníky populárních stylů. Jeho první kapelnickou zkušeností bylo taneční kombo, které založil ve svých 14 letech. Dále se podílel na založení a vedení nyní swingového orchestru Melody brass, tehdy ještě dechovky Olešanka. V roce 2003 založil společně se svým dlouholetým spoluhráčem Radkem Škeříkem Střezinský taneční orchestr STO-HK. V současné době se Tomáš A. Mucha věnuje především práci s orchestrem STO, dále působí jako učitel a vedoucí oboru populární hudby v ZUŠ Střezina a jako výkonný umělec působí nyní především v JAZZ POLICE. Jeho záliby jsou rodina, motocykly, prostorná auta a ve svém volném čase se věnuje rekonstrukci, opravám, výrobě a sbírání hudebních nástrojů.

 
Vladimír Šrámek - kytara, baskytara, back vocal

Vladimír Šrámek

Vladimír Šrámek - kytarista, skladatel, pedagog, bavič, manažer a démonický obchodník. Vladimír je absolventem odd. jazzové kytary na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a také Hudební vědy na FF MU v Brně. Jako zručný multi-instrumentalista vám zahraje nejen na kytaru či baskytaru, ale i na klavír, bicí, harfu či alpský roh. Jeho velkým koníčkem je neustálé toužení po všemožném kytarovém vybavení.

 
Filip Vondruška - baskytara

Filip Vondruška

Filip Vondruška - sběratel baskytar, baskytarista. Hudba je pro něj koníčkem, ke kterému utíká od civilního povolání. Jak sám říká: "Živí mě čísla, ale baví mě noty". Na jiný nástroj nikdy nehrál, ale těm tlustým strunám se věnuje s takovým zanícením, že si i jako amatér už zahrál v Čechách s kdekým, od jazzu po pop.

 
Tomáš Votava - bicí nástroje, perkuse

Tomáš Votava

Tomáš Votava - hudebník, bubeník a pedagog je absolventem odd. bicích nástrojů na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a také Hudební vědy na FF MU v Brně. Hudbou se baví od dětství (nejprve klavír, později přidal bicí) a bavit se jí má v plánu i nadále. Jako pedagog působí na ZUŠ Střezina v Hradci Králové.